HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

„Namiesto Matoviča a Krajčího odchádza slušný človek,“ povzdychol si Tomáš Drucker

Tomáš Drucker Koláž: Hlavný denník (viaTASR)

„Klobúk dole pred Mirom Kollárom. Dnes definitívne povedal, že má toho dosť a že ako poslanec už viac nemôže legitimizovať chaotické a nekompetentné vládnutie Igora Matoviča.“ Citát – Tomáš Drucker

Reprofoto FB (@Tomáš Drucker)

„Miroslav Kollár ako primátor Hlohovca jasne popísal totálnu neschopnosť a zlyhanie štátu v boji s Covidom.“ Píše na sociálnej sieti exminister zdravotníctva Tomáš Drucker.

„Vláda bez mihnutia oka hodila kopec povinností na plecia samospráv a vôbec ju nezaujímalo ako to zvládnu. Primátor Miroslav Kollár jasne hovorí, že vláda vyrába chaos, ktorým trestuhodne oslabuje dôveru občanov v štát. Ja a strana Dobrá Voľba dlhodobo vyzývame na zodpovednosť všetkých tých, ktorí držia neschopného Matoviča pri moci.“ Pripomína svoju výzvu Drucker.

Drucker: Prestaňte robiť pokusy na ľuďoch a prenechajte riadenie niekomu, kto to vie

„Jasne pomenúvame, že zodpovední za tento nekonečný chaos sú aj jeho koaliční partneri. Okrem siláckych slov sa doteraz nikto z nich nemal k činu pretože funkcie a limuzíny sú asi prednejšie. A čím dlhšie bude vláda chaosu, nedôvery a nekompetentnosti pokračovať, tým väčšia je pravdepodobnosť návratu starých časov. Miroslav Kollár je prvý, ktorý prešiel od slov k činom a neželá si návrat starých časov. Za to mu patrí veľké uznanie.“ Konštatuje v statuse na sociálnej sieti Tomáš Drucker.

T.Drucker vyzýva prezidentku, aby koalíciu požiadala o zmenu lídra namiesto Matoviča

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info