HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Belousovová: Keby sprostosť kvitla, Remišová by bola ako zakvitnutá čerešňa

Veronika Remišová, Zdroj: TASR

Bývalá predsedníčka SNS Anna Belousovová šťavnatým statusom na sociálnej sieti načala vicepremiérku Veroniku Remišovú pre jej kritické výroky na adresu ruskej vakcíny Sputnik V.

„Keby sprostosť kvitla, podpredsedníčka vlády by bola ako zakvitnutá čerešňa. Remišová čušala, keď nám tu vďaka atómovej zbrani na Covid z dielne jej parťáka Matoviča zomreli tisícky ľudí. Teraz sa zobudila a straší geopolitickou zbraňou Moskvy, ktorá ľudské životy zachraňuje,“ napísala Belousovová.

Belousovová: Pani prezidentka, zastavte zlovôľu tejto bandy idiotov!

„Kde sú tie EÚ schválené vakcíny?! Kde sú stovky miliónov, ktoré darovala EK ich výrobcom na podporu vývoja?! Čo sme za to dostali?!“pýta sa ďalej bývalá poslankyňa.

„To sa máme podľa tupej Remišovej postaviť do radu a čakať na spasenie od výrobcov tých podľa nej jediných správnych vakcín preverených Európskou liekovou agentúrou, ktorá pri svojom pracovnom tempe príde 30 minút po dvanástej?! Koľko tisíc ľudí ešte musí na Slovensku umrieť v mene hlúpych ideológií západu?!“ kladie ďalšie otázky Belousovová.

„Remišová a jej podobní vo svojej vazalskej poslušnosti západu zabudli na to, že sú zamestnancami tohto štátu a ich prvoradá povinnosť je chrániť životy a zdravie občanov SR, a nie záujmy západných farmafiriem,“ uzatvára.

Sloboda v očkovaní: Vyrábame obdobu Ivermectinu. Vláda však sníva len o testovaní a vakcínach

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info