HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Koniec Smotánky? Erika Judínyová musí riešiť závažný problém!

Erika Judínyová / Facebook (Teleráno)

Neoddeliteľnou súčasťou markizáckej relácie Smotánka nie je nikto iný ako Erika Judínyová, ktorá nedávno oslávila zaokrúhlenú 50-ku. Vďaka pretrvávajúcej pandémii koronavírusu je však možné, že relácia už nebude mať dlhú dohru, aspoň nie v podobe, akej ju poznáme, informuje Nový Čas.

Erika Judínyová pôsobí ako moderátorka Smotánky už viac ako 23 rokov. Bez nej si reláciu o prominentoch len ťažko predstaviť. Erika zbierala materiál do relácie na spoločenských akciách, kde spovedala známe tváre slovenského šoubiznisu.

Tomu je však vďaka pandémii koronavírusu koniec. Všetky podujatia sú zakázané, a tak sa zdá, že kým vonku zúri COVID-19, Smotánka jednoducho nemá o čom.

Erika Judínyová oslavuje 50-ku: Ako to mala v živote s partnermi?

Pravda je však taká, že Judínyová sa vynašla a Smotánku svojou kreativitou zachráni aj počas pandémie.
„Rozhodla sa s kompetentnými, že relácia musí prejsť zmenou. Budú sa držať troch pilierov – Šoubiznis za uplynulý týždeň – v tejto rubrike zhrnú, čo sa udialo. Budú sa držať článkov v médiách. Ďalej to bude Retro – to už diváci poznajú a novinkou budú stretnutia so známymi ľuďmi. Erikini redaktori budú napríklad chodiť aj do domácností celebrít,“ prezradil zdroj z televízneho prostredia pre Nový Čas.

„Smotánka rozhodne nekončí, vynikajúce čísla sledovanosti v novej sezóne dokazujú, že Erikine nápady, ako reláciu obsahovo napĺňať aj v covidovej dobe, fungujú skvele,“ potvrdil PR manažér Markízy Tadeáš Kurka.

K veci sa vyjadrila i samotná Judínyová. „Ponímame to inak. Keď nie sú akcie, tak si musíme obsah relácie vyrobiť sami. Diváci určite o nič neprídu, šoubiznis funguje aj keď nie na akciách. Budeme aj naďalej prinášať najhorúcejšie aktuálne informácie z toho, čo sa deje. Život sa predsa nezastavil, hoci je všade korona,“ uzavrela moderátorská stálica.

Známa moderátorka porodila prvého potomka! S manželom Skrúcaným sa radujú

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info