HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Mojsejovci žijú už roky bez seba. Ktorá žena si získala Braňove srdce a ako im to klape?

Facebook (Brano Mojsej) twitter (@Sajdak1970) / Fotokoláž (Redakcia HD)

Kedysi by len málokto hádal, že sa niekedy rozídu. V roku 2012 však zrejme najkontroverznejšiu dvojicu slovenského šoubiznisu Braňa a Noru Mojsejovcov súd rozviedol. Kto si odvtedy podmanil hudobníka a abstinujúceho alkoholika Braňa?

Ako píše portál Topky, krátko po rozvode si srdce Braňa Mojseja získala sympatická Janka, s ktorou v týchto dňoch oslavuje 8. výročie vzťahu.

Braňo Mojsej je známy najmä škandálmi týkajúcimi sa alkoholu alebo bývalej manželky Nory, ktorá už dnes nesie meno Kabrheľová, ostalo jej z manželstva s Versačem, účastníkom ich niekdajšej reality show Mojsejovci,. Braňo podľa všetkého abstinuje už dva roky a dokonca založil Mojsej clinic, kde ako laický terapeut pomáha ľuďom, ktorí trpia problémami s alkoholom.

Vyzerá to teda tak, že z Braňa sa naozaj stáva lepší človek, na čom nepochybne nesie zásluhu aj jeho partnerka Jana. Hudobník sa nedávno pochválil, že s ňou oslavuje 8. výročie vzťahu. Z fotiek je jasné, že ide o skutočne podarený pár. Napriek tomu, že mnohí by nikdy nepovedali, že kontroverzný hudobník bude milovať inú ženu ako Noru, my im prajeme minimálne ďalších 8 rokov láskyplného vzťahu.

Versače, či svojský Guru. Ako dnes žijú bývalí účastníci Mojsejovcov?

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info