HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Fico opäť vyráža do regiónov propagovať referendum. Skočil do psieho hovi..ka, a tak verí v šťastie

Robert Fico. Zdroj: TASR/Pavol Zachar

Robert Fico znovu vyráža do regiónov. Tentokrát nie na rokovanie vlády, ale, ako priznal vo videu na sociálnej sieti, organizovať zber podpisov za referendum o predčasných voľbách.

Z trojnásobného premiéra sa stal radový poslanec Národnej rady. Robert Fico, šéf strany Smer-SD, však ani tu nezaháľa a rozhodol sa opäť navštíviť regióny. „Rokovanie národnej rady skončilo a po skúsenostiach so Slovenskou poštou som sa rozhodol ísť do regiónov, kde sa spolu s kolegami v Košiciach, Prešove, Nitre a Banskej Bystrice budeme rozprávať o prípravách na úspešné referendum,“ priznal v statuse na sociálnej sieti, ku ktorému pripojil aj krátke video.

„Chcem hovoriť s našimi ľuďmi, aby pripravili naše organizácie aj na iný zber petičných hárkov ako len cez Slovenskú poštu, no a samozrejme ma zaujíma aj to, aké sú dopady, predovšetkým sociálne, na ľudí v poslednom období, pretože inak to bolo pred piatimi mesiacmi a inak teraz, vo februári,“ hovorí Robert Fico pred cestou vo videu, pričom priznáva ešte aj nečakaný ranný zážitok. „Bol som si zabehať na hrádzi a v tráve skočil som do psieho hovienka, takže dúfam, že v tomto zlom počasí budem mať aj dosť šťastia.“

Fico podáva trestné oznámenie na Slovenskú poštu za marenie referenda

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info