fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Dagmar Patrasová v ohrození života! Pred najhorším ju zachránil pes

Dagmar Patrasová & Felix Slováček / Facebook (FotografBouček Veřejně známá osobnost)

Paničke úplne oddaná Fatty spoznala, že tu ide o život! Fena vlčiaka vrazila Dagmar Patrasovej (64) uprostred noci do spálne a nemilosrdne ju vzbudila. „Ťahala ma z postele, ja som ju rozospato odháňala, ale nedala sa,“ opísala nočné dobrodružstvo vo vile manželka Felixa Slováčka (77), informuje Blesk.

Keď zišla so psom po schodoch, už cítila dym. Chcela si rozsvietiť, ale zistila, že nejde prúd. Zápach dymu silnel ako sa blížila do suterénu. „Myslela som, že len nahodíme poistky, lenže to už som zistila, že vyhorela strojovňa pri bazéne!“ Povedala denníku Aha! Patrasová.

„Porucha bola v zásuvke v stene. Máme tam všade drevené obloženie, mohlo sa stať skutočne veľké nešťastie,“ poznamenala Dáda rozochvene. Ďakuje Bohu, že v zime väčšinou berie svoju štvornohú kamarátku do domu. Keby ju ako správna strážkyňa včas nezobudila, bolo by zle.

Prečo Dagmar Patrasová neudržala slzy ani v živom vysielaní?! (VIDEO)

„Felix hneď ráno všetko prezrel. Mali sme tam sídlo našej firmy a plánujeme tam tento rok rekonštrukciu kvôli vlhkosti. Musíme teraz nechať rovno urobiť aj nové rozvody elektriny,“ uzavrela Patrasová. Na túto noc naozaj dlho nezabudne…

Manžel Felix má s domom starosti, aj keď práve nehrozí požiar. „Sme tu už 37 rokov. Dom je na svahu, ten roh má tendenciu stále vlhnúť, nemám z toho radosť. Robili sme už nové odkvapy a stúpačky, ale stále to tam je. Teraz je o dôvod viac sa do toho pustiť,“ povedal pre portál Aha! Slováček.

Patrasová v slzách: „Môj milenec v Taliansku bojuje s koronavírusom!“

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info