HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Pavol Slota: „Matovič si z detí urobil rukojemníkov pre svoj megabiznis s testami. Je mi z toho nevoľno“

Pavol Slota. Zdroj: facebook Pavla Slotu

Informačné zdroje ponúkajú ako top udalosť týchto dní informáciu, že „školy sa otvoria“. Akosi menej hovoria o tom, že „ponechaním celého Slovenska v čiernej zóne sa všetci budeme musieť testovať raz za sedem dní. Okrem toho, že niektoré okresy sú dnes úplne bezpečné a nemajú ani len oranžovú farbu, tak mi okamžite prišlo nevoľno z tejto bandy zlodejov.“ (Citát Pavol Slota)

Reprofoto FB (@Pavol Slota)

„Priatelia takéto, prepáčte za výraz, chrapúnstvo tu nenapadlo ani toľko démonizovaných Smerákov, alebo usilovných privatizérov SDKÚ a Goríl dohromady. Pre tých, čo im to stále nezapálilo, vysvetlím. Naša vláda práve zobchodovala budúcnosť našich detí a podmienila ju pokračovaním miliónového kšeftu v podobe nákupu a spotreby antigénových testov.“ Konštatuje v statuse na sociálnej sieti Pavol Slota.

„Ten istý Matovič, ktorý nám tvrdil ako budeme mať polovičnú dennú incidenciu, keď sa všetci pôjdeme ako teliatka na porážku nechať vyšpárať v nose testom, na ktorom má pochybná trnavská firmička maržu približne 3 eurá/kus. Vynásobte si to niekoľkými miliónmi nakúpených testov a pochopíte prečo jeden trnavský hochšapler a hablankár dostáva hysterické záchvaty na počkanie, keď niekto oponuje jeho geniálnemu nápadu s plošným testovaním a predlžovaním núdzového stavu.“ Polopate pripomína Pavol Slota, syn dlhoročného šéfa národniarov.

V prípade Kolíkovej a relácie Pumpa išlo o kolosálne zlyhanie štátu, tvrdí Pavol Slota

Mladší Slota to vláde riadne spočítal: „Môže za to najneschopnejšia a paradoxne najzlodejskejšia vláda, akú

Reprofoto FB (@Pavol Slota)

sme tu kedy mali. Mne síce nie sú ľahostajné stovky miliónov, ktoré pokradli Smeráci a ich oligarchovia, ale omnoho viac si vážim životy Sloveniek a Slovákov a budúcnosť našich detí, o ktorú ich táto vláda okradla, kým nás ostatných okradli o desiatky miliónov eur pri nákupoch nepresných testov!“

„Drzosť s akou sa naši papaláši postavili pred ľudí a predstavili im ich „plán“ a sprísnené opatrenia je do neba volajúca. Okrem nechutného obchodovania s budúcnosťou slovenských detí, totiž vláda nepredstavila nič nové, ani prevratné. A teraz ruku na srdce, ak by bol pri moci Fico, alebo Pellegrini, čo by sa dialo v médiách a na uliciach? Pýta sa Pavol Slota v závere svojho statusu na sociálnej sieti.

Tento marazmus zavinili rovnako Matovič ako aj Sulík (Pavol Slota)

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info