HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Raši je na infarkt. Nominant OĽaNO vo vedení trnavskej nemocnice vraj nechal zlikvidovať sedemsto vakcín

Richard Raši FOTO TASR

„Absolútny amatérizmus“ (veľkými tlačenými písmenami), tak opisuje narábanie s vakcínami v trnavskej nemocnici bývalý minister zdravotníctva Richar Raši.

„Mám tep asi 200. Papaláši sa už skoro všetci zaočkovali a ľudia sú im totálne ukradnutí. V trnavskej nemocnici podľa reportáže v Markíze znehodnotili 700, slovom SEDEMSTO dávok vakcín len preto, že minister do riaditeľského kresla vymenoval predajcu leasingov, ktorý netuší, čo je to nemocnica.“ Píše v statuse na sociálnej sieti opozičný politik Richard Raši.

Reprofoto status FB (@Richard Raši)

„Keďže pre nemocnicu nedokázal zabezpečiť správne injekčné striekačky, v tamojšom vakcinačnom centre vyšlo navnivoč sedemsto dávok nedostatkovej vakcíny!!!“ Rozčuľuje sa Richard Raši.

„Minister sa zaočkoval, vrátane celého svojho ansámbla vrátane asistentky, a či sa vakcína ujde aj tým najohrozenejším, im je absolútne jedno.“ Dodáva naštvane v statuse na sociálnej sieti.

„Správne ihly im priniesli už dnes, ale podľa Markízy budú s nimi očkovať až od pondelka. Čiže zajtra, ak budú očkovať, zrejme znehodnotia ďalšie dávky vakcín.“

Na záver sa Raši pustil do personálnych prepojení a praxe nominácií v OLaNO: „A tento politický nominant OĽANO na čele nemocnice, manžel Mičovského hovorkyne a bývalej asistentky Matovičovho bratranca Viskupiča si spokojne sedí v riaditeľskej stoličke. Za toto by mal okamžite odísť, rovnako ako ten, čo ho do funkcie dosadil – minister Marek Krajčí.“

Raši vyškolil Matoviča ako malého chlapca: Amatér, diletant a s fialkami na očiach

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info