fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Harabin: Kaliňák je pre Fica nešťastím a hrobom

Ilustračné foto / TASR

Štefan Harabin na sociálnej sieti vychválil úspech slovenského zbrojára Jaroslava Kuracinu, ktorý je vo svete uznávaný, ale na Slovensku sa k vládnym zákazkám nedostal. Harabin tvrdí, že v tom má prsty Robert Kaliňák.

„Kaliňák! Celoživotné nešťastie Fica. U nás, žiaľ, sa Kuracina do tendra na prezbrojenia záhadne nedostal, lebo skorumpovaní politici nastavili podmienky jednoducho tak, aby jeho zbraň bola dlhšia o 2 mm. Prekvapuje vás, že to bol Kaliňák a spol.? Mňa nie,“ hovorí Harabin.

„Taká je realita Kaliňákovej svojvôle. Kaliňák, primárne nešťastie a hrob Fica. To je na rozdiel od iných úplne reálna kauza pre Žilinku,“ tvrdí Harabin.

„V tendri na prezbrojenie amerických síl špeciálneho určenia však skončil druhý! Prečo? Lebo mohol iba tak skončiť! A nebol tam Kaliňák a spol.,“ informuje bývalý predseda najvyššieho súdu.

Harabin dáva Lipšicovu previerku cez Krajniakovo ministerstvo do pozornosti generálneho prokurátora Žilinku

Harabin vyzdvihol úspechy slovenského zbrojára: „Dnes sa na nejaký slovenský tender môže, chvalabohu, vykašľať. V Amerike magazín National Interest vyhlásili jeho karabínu za najlepšiu na svete a objednávok má toľko, že nestíha vyrábať a musí rozširovať výrobu. Na škodu koho? Kaliňáka a spol.? Nie. Na škodu Slovenska. Nás všetkých, slovenských občanov.“

Líder strany Vlasť pripojil k statusu aj video zo svojej návštevy zbrojovky. V ostatných dňoch médiá informovali, že Jaroslav Kuracina rozširuje výrobné kapacity a kúpil roky nevyužívaný areál fabriky Elka v Kremnických baniach.

Harabin: „Aj Belgický súd potvrdil, že pokuta za nenosenie rúška neplatí. Podajte odvolanie!“

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info