fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
NÁZORY

Extáza svätého Milana – Pellegrini urobil prešľap… (Aneta Leitmanová)

Minister práce Milan Krajniak (Sme rodina). FOTO TASR - Dano Veselský

Milan Krajniak dnes prežíva vrcholné blaho. Novinárom sa podarilo „vyňúrať“ prešľap Petra Pellegriniho spred dvoch rokov. A tak Krajniak dnes dal o sebe vedieť… a prekvapil. Dodnes totiž ani len nenaznačil, že mu papalášstvo vadí…  voči prešľapom, „prúserom a papalášskym manierom vlastnej vlády je totiž absolútne imúnny, doslova až plechový.

„DUEL S PAPALÁŠOM PELLEGRINIM“ oznamuje večernú udalosť cez svoj Facebook Milan Krajniak palcovými titulkami. Večer sa má totiž zúčastniť diskusie na TV JOJ a jeho partnerom v diskusii má byť práve líder strany HLAS-SD. „A prečo papaláš Pellegrini?“ chystá sa vysvetliť minister práce. „Dnes vyšlo najavo, že ešte ako premiér za SMER si Pellegrini objednal štátne lietadlo a za štátne peniaze si spravil súkromnú silvestrovskú cestu za zábavou do Nemecka: nebola ani schválená vládou, ani organizovaná cez naše veľvyslanectvo,“ informuje Krajniak a pridáva: „Zaplatiť zabudol, ale na sociálnych sieťach si frajersky zapózoval ako tajný agent a ukázal, ako dobre sa baví. Veď za štátne sa mu dobre smeje.“

Nicholsonová: Minister Krajniak by mal rozptýliť pochybnosti verejnosti

Následne sa sugestívne pýta občanov: „Tak mi teraz poraďte – mám sa ho na to dnes večer spýtať a vypočuť si jeho výhovorky, alebo to nechať tak, lebo smeráka nezmení ani odchod do jeho vlastnej strany?“

Nuž, takto, Milan. Vzhľadom na to, že sme od Vás nepočuli ani slovko protestu proti papalášskym manierom vlastných, mali by ste mlčať aj teraz. Pretože ani slovkom ste nekritizovali Vášho nominanta Holého, ktorý sa vozil hore-dole po Európe bez testu a karantény a ešte aj arogantne dva týždne odkazoval, že nemá čo vysvetľovať. Nepočuli sme ani slovo o plagiátorstve v diplomových prácach Vašich spolu-straníkov Krištúfkovej a Kollára, nepočuli sme ani slovo o jazde Borisa Kollára pri ktorej sa stal účastníkom nehody a nielen, že sme nepočuli kritiku za obťažovanie sestričiek s čajíkmi v nemocnici – vy ste, Milan, dokonca niečo bľabotali o starších dámach – opatrovateľkách.

A ako veriaci človek určite poznáte biblické podobenstvá. Len Vám asi dnes ráno žiadne nenapadlo. Tak my Vám jedno pripomenieme. Je v evanjeliu podľa Matúša v 7. kapitole: Prečo vidíš smietku v oku svojho brata, a vo vlastnom oku brvno nezbadáš? Alebo ako môžeš povedať svojmu bratovi: Dovoľ, vyberiem ti smietku z oka – a ty máš v oku brvno?! Pokrytec, vyhoď najprv brvno zo svojho oka! Potom budeš vidieť a budeš môcť vybrať smietku z oka svojho brata.

Harabin dáva Lipšicovu previerku cez Krajniakovo ministerstvo do pozornosti generálneho prokurátora Žilinku

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info