fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Matovič zneužil a podviedol zástupcov samospráv, tvrdí exminister Drucker

Exminister zdravotníctva Tomáš Drucker tvrdí, že premiér Matovič podviedol zástupcov samospráv. Zdroj: FB / Tomáš Drucker

Podľa Tomáša Druckera premiér zrejme falšuje výsledky skríningového testovania a navyše sa zamotáva do svojich klamstiev. Exminister zdravotníctva o tom píše v statuse na sociálnej sieti.

„Falšuje Matovič výsledky?“ pýta sa Drucker. Podľa exministra primátor Bratislavy Matúš Vallo dnes spochybnil čísla pozitívnych, ktoré včera na tlačovej konferencii prezentoval premiér Matovič.

„To je ďalšie veľmi vážne podozrenie okolo fiaska s plošným testovaním. Primátori, starostovia, ale aj všetci občania musia mať možnosť verejnej kontroly,“ dožaduje sa Drucker. Chce, aby samospráva spolurozhodovala o všetkých záležitostiach, ktoré sa jej týkajú, a aby sa k nej premiér a vláda správali ako partnerovi.

 

Podľa Druckera premiér jasne povedal, ako bude Slovensko ďalej fungovať a garantoval, že sa štát bude riadiť schváleným covid automatom. „Je mi naozaj ľúto, že musíme iba kritizovať. Premiér sa rozhodol trestať celú krajinu za to, že mu neprišla na jeho nezmyselné a drahé testovanie. Je smutné a absurdné, že premiér takto šikanuje vlastných občanov. Igor Matovič sa zamotáva do vlastných klamstiev. Dnes to na vlastnej koži pocítili zástupcovia samospráv, ktorých zneužil a podviedol,“ končí status Drucker.

Matovič si myslí, že môže pokojne spávať. Omyl! hovorí Drucker

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info