fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Vydá Mikas zákaz vstupu do parlamentu pre nakazených poslancov, aby prešli koaličné zákony?

Tomáš Taraba / Fotokoláž (via TASR)

„Dostali sa mi dostali informácie, že vraj Mikas, ktorý vládnym poslancom ešte pred pár dňami dovolil infikovaným ísť hlasovať do parlamentu, aby mohli prejsť ústavné zákony pošliapávajúce demokraciu a ľudské práva, má teraz na požiadanie koalície naopak zakázať pustiť do parlamentu tých poslancov, ktorí sú bez testu.“ – Zo statusu poslanca Tomáša Tarabu .

Reprofoto FB (@Tomáš Taraba)

„Takže pred pár dňami infikovaný vládny poslanec bol úplne v poriadku a súčasť akože kritickej infraštruktúry, dnes zdravý poslanec bez ich falošného testu, by už nemal byť ok.“ Píše v statuse na sociálnej sieti Taraba.

„Koalícia dala na schôdzu viaceré škandalózne zákony, ako napríklad o pestovaní geneticky modifikovaných organizmov v poľnohospodárstve, asi im tam teda opozícia prekáža.“ Pripomína poslanec NRSR.

A dodáva k blížiacemu sa hlasovaniu na schôdzi parlamentu , ktorá sa začína dnes popoludní – „Uvidíme či naozaj Mikas potvrdí povesť vládnej marionetky, ktorá tu už mesiace nerobí zdravovedu a nebojuje s infekciou, ale robí prízemnú politiku pod rúškom Covidu.“

Taraba: Niekto si myslí, že sa dá prijať zákon, ktorým zabráni domáhaniu sa ľudských práv

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info