fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Milana Lasicu šokoval opitý divák v sále: Neuveríte, čo mu na to herec povedal!

Milan Lasica / Facebook (Miro Zbirka)

Počas tak dlhej kariéry, akou sa môže pochváliť Milan Lasica (80), sa nemožno čudovať, že v priebehu divadelných vystúpení zažil mnoho vtipných historiek. Hneď s niekoľkými sa nedávno podelil v relácii Zlaté časy.

Milan Lasica je na našej divadelnej scéne národným klenotom. Legendárny herec s Elenou Vacvalovou moderuje reláciu Zlaté časy, ktorú vysiela RTVS. Práve v nej sa ho kolegyňa spýtala, či počas dlhých rokov účinkovania v divadle zažil aj situáciu, kedy ho publikum vyslovene rušilo.
https://www.hlavnydennik.sk/2020/08/24/legendarny-milan-lasica-80-oznamuje-koncim-s-karierou/

Nie je žiadnym prekvapením, že takýchto skúseností má Milan Lasica hneď niekoľko. Išlo vraj najmä o podnapitých divákov. „Zažil som asi dva-trikrát, že dokonca divák v podnapitom stave prišiel na javisko. Ale obecenstvo bolo nadšené,“ prezradil Lasica, ktorý dodal, že to nebola jediná skúsenosť s divákom pod vplyvom alkoholu.

„Jeden divák tiež bol trošku pod parou a celý čas so mnou počas predstavenia diskutoval. A zrazu tak uprostred predstavenia sa blížil k dverám – východu zo sály. Zhodou okolností som mal v tom momente text Človeče, kam kráčaš? A on sa obzrel a povedal: Na autobus, Milanko,“ zaspomínal s úsmevom Lasica v relácii Zlaté časy.

Takto ste Maroša Kramára ešte nevideli! Pozrite sa, čo zverejnila jeho dcéra na sociálne siete (FOTO)

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info