fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Poslanec Tomáš: Matovič nazval Sulíka idiotom, ale toto označenie si zaslúži sám

Erik Tomáš / Fotokoláž (via TASR)

Za nevhodný premiérov status o tlačenici v Lidli kvôli respirátorom kritizujú Igora Matoviča už všetci. Okrem jeho sestry sa doňho pustil aj poslanec Hlasu Erik Tomáš, ktorý na sociálnej sieti odvážne tvrdí, že šéf OĽaNO si zaslúži označenie idiot.

Akcia na respirátory v predajni jedného z obchodných reťazcov vyvolala veľký záujem ľudí, predovšetkým dôchodcov, opisuje poslanec. Podľa neho je to logické, pretože sa boja o svoje zdravie a navyše v tejto neistej dobe je každé euro dobré. A Igor Matovič si z týchto vystrašených ľudí robí srandu.
Tomáš hovorí, že premiér v cynickom statuse napísal, že mu “nevychádza”, keď sa niekto ide “ v tlačenici pomaly pobiť kvôli respirátorom, na ktorých ušetrí euro, aby si nimi zdravie chránil”.
„Toto napísal človek, ktorý dostal krajinu medzi najhoršie krajiny na svete v počte pribúdajúcich úmrtí a ktorý opäť vyhnal ľudí do tlačeníc na zbytočné a nebezpečné plošné testovanie. Matovič nedávno počastoval svojho kolegu vo vláde slovom idiot, ale za tento status si zaslúži toto označenie on sám!“ tvrdí Tomáš.

Matovičova sestra karhá brata: Igor, ľudia na Slovensku rátajú každý cent, hovorila som ti to už dávno

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info