fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Vláda sa bojí referenda ako čert kríža. „Nás však nič nezastaví“ tvrdí Erik Tomáš

Erik Tomáš / Fotokoláž (via TASR)

Strana Hlas-SD oznámila vytvorenie spoločného petičného výboru na referendum o predčasných parlamentných voľbách. Podpisy plánujú zbierať počas testovania s čím má problém napríklad minister obrany Jaroslav Naď. Podľa poslanca Erika Tomáša majú strach

Na otázku svojho fanúšika na sociálnej sieti minister Naď odpovedal, že by polícia mala zasiahnuť, ak uvidí niekoho počas testovania zbierať podpisy. Podľa Tomáša sa takáto reakcia dala čakať. Rovnako, ako sa dala čakať reakcia ministra zdravotníctva Mareka Krajčího.

„Prečo Krajčího trápi zdravie občanov pri petičnej akcii, ale už ho netrápi pri plošnom testovaní? Napriek tomu, že odborníci celú akciu neodporučili, lebo ju považujú za silne rizikovú kvôli zlému počasiu, vysokému počtu falošne negatívnych testov a rýchlejšiemu šíreniu nákazy novým typom vírusu,“ pripomína opozičný poslanec.

„Pán Krajčí zas opäť ohol chrbát, aby sa jeho šéf Matovič mohol pohrať so svojou hračkou,“ pokračoval Tomáš a skritizoval aj Richarda Sulíka za jeho zmenu názoru.

„Bol to podvod. Krajina je v rukách politickej strany so 45-timi členmi,“ kričí Hlina smerom k OĽaNO

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info