HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Taraba: Sulík sa len hrá na bojovníka proti Matovičovým nezmyslom

Richard Sulík a Igor Matovič / Fotokoláž (via TASR)

Opozičný poslanec Tomáš Taraba v príspevku na sociálnej sieti uviedol, že minister hospodárstva Richard Sulík to hrá na dve strany a kritizoval falošnú hru strany SaS.

„Dlhodobo hovorím, že Sulík sa pred verejnosťou s celou SaS hrá na bojovníka proti nezmyselným opatreniam Matoviča, ale mimo kamier tichučko šúcha nohami a hlasuje za všetky veci, ktoré formálne kritizuje. Dokonca niekedy máme pocit, že je na čele opozície. Dnes Sulíka usvedčil z klamstva jeho vlastný hlas,“ vyhlásil.

Taraba tiež opísal, ako to hrá Sulík na dve strany: „Na vláde Sulík podporil plošné testovanie, ale hneď ako vláda skončila, plošné testovanie pred médiami kritizoval. Nebyť tejto falošnej hry SaS, nebola by zmena ústavy, nebol by Mikas neobmedzený vládca a kopu iného.“

Taraba: Neverím, že bude nejaké celoslovenské plošné testovanie

Taraba je rád, že  minister Sulík na nahrávke z rokovania vlády sám seba usvedčil a jeho ospravedlnenia sú podľa neho nanič, „pretože hlasovania SaS pomáhali túto sanitárnu totalitu presadiť“.

Tomáš Taraba je poslancom KDŽP – Aliancia za Slovensko. Do parlamentu bol zvolený na kandidátke ĽSNS, avšak po nezhodách s Milanom Mazurekom odišiel z jej poslaneckého klubu.

Pohrebníctva začínajú pociťovať nedostatok zamestnancov a rakiev

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info