fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Remišová odvážne tvrdí, že v prípade generála Lučanského iná možnosť ako samovražda nie je

Podpredsedníčka vlády a ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR Veronika Remišová. FOTO TASR - Martin Baumann

Smrť generála Lučanského nemá inú verziu, ako je samovražda, povedala v rozhovore pre portál Pluska vicepremiéra a predsedníčka strany Za ľudí Veronika Remišová.

Na otázku, či neľutuje, že zverejnila obrázok s ľuďmi, na ktorom bola prečiarknutá hlava zosnulého generála Lučanského, vyhýbavo odpovedala, že išlo o zoznam funkcionárov, čo nemali ostať vo funkciách. „Vždy som si ctila prezumpciu neviny,“ myslí si Remišová.

 

Český minister vnútra Hamáček: Česť vašej pamiatke, generál Lučanský!

 

Vicepremiérka prekvapivo tvrdí, že podľa jej názoru neexistujú žiadne protichodné informácie o okolnostiach smrti Milana Lučanského, a preto „iná možnosť ako samovražda nie je“.

V rozhovore pre Plusku tiež uviedla, že má dôveru v nového generálneho prokurátora Maroša Žilinku, za ktorého hlasovala aj opozícia. On je podľa Remišovej garanciou nestranného vyšetrenia generálovej smrti.

Spory medzi premiérom Igorom Matovičom a ministrom hospodárstva Richardom Sulíkom označila za „trucovanie“ na oboch stranách. „Posledné mesiace už mám aj ja sporov medzi koaličnými partnermi plné zuby. Čo vyriešili pre ľudí týmito spormi Richard Sulík a Igor Matovič? Nič. Nulový prínos, len frustrácia,“ vyhlásila Remišová.

Správajú sa ku mne ako k teroristovi, písal údajne Lučanský rodine

 

 

 

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info