fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Protekčné očkovanie: nielen naša Dominika, aj náš Vladko

Na snímke vpravo hráè Slovenska Vladimír Weiss a v¾avo hráè Ukrajiny Oleksander Karavajev v zápase Ligy národov B-divízie Ukrajina - Slovensko 9. septembra 2018 v ¼vove. FOTO TASR - Martin Baumann

Podľa portálu topky.sk mal byť okrem Dominiky Cibulkovej a jej manžela zaočkovaný aj futbalista Vladimír Weiss mladší. Premiér Matovič si myslí, že je to zbytočné zlyhanie očkovacieho centra.

Matovič na sociálnej sieti vyhlásil, že bude vyžadovať okamžité sprísnenia opatrení, ktoré takýmto zlyhaniam v budúcnosti zabránia. Očakáva od ministerstva zdravotníctva jednoznačné a nespochybniteľné poradovníky.

Matovič tvrdí, že je potrebné presvedčiť čo najviac ľudí dať sa zaočkovať proti ochoreniu COVID-19 a Cibulková bola podľa neho na takú kampaň „ako stvorená“.

Bývalú tenistku Dominiku Cibulkovú prednostne zaočkovali proti ochoreniu COVID-19 v Univerzitnej nemocnici Bratislava (UNB) na Kramároch po tom, ako ju do oficiálneho zoznamu samovoľne a neoprávnene doplnil jeden z pracovníkov vakcinačného centra.

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info