fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Helenu Vondráčkovú od osvojenia dieťaťa odradila zlá skúsenosť jej tety

Helena Vondráčková / Facebook (Helena Vondráčková)

Speváčka Helena Vondráčková (73) patrí k nestarnúcim stáliciam populárnej hudby. Večná optimistka mala v živote väčšinou šťastie, jediné, čo jej osud nedoprial, bola úloha matky, píše portál nasehvezdy.cz

Vondráčkovej matka bola vydatá za muža, ktorý sa volal Zettl. Preto po ňom najprv podľa zákona dostala  priezvisko. Skutočný otecko Jiří Vondráček (+90) si mamičku po jej rozvode vzal a Helenu si musel „osvojiť“. Svoje detstvo pritom považuje speváčka za veľmi šťastné.

Helena Vondráčková stiahla žalobu na bulvár. Napísal, že speváčka je už „za zenitom“

Hoci mala Helena dvoch súrodencov, doma bol však len mladší brat. Staršia sestra odišla čoskoro študovať do Prahy a vracala sa domov len na víkendy. „Pre nás, mladších súrodencov, to býval vždy sviatok. Sedeli sme s bratom za plotom a čakali na ňu. Keď neprišla, bol to smutný víkend,“ spomínala populárna speváčka. O brata Jiřího (69) pritom v ranom detstve málom prišla. Keď mal tri roky, zrazilo ho nákladné auto. Z nehody sa potom dlho liečil, ale našťastie zostal bez následkov.

Helene, ktorá je rodinným typom, sa nikdy nesplnil sen o vlastnom potomkovi. Chcela som tri deti, ale nebolo mi zhora dané. Musela som sa s tým zmieriť,“ konštatovala. Na osvojenie si netrúfala. Odradilo ju, keď si jedna z jej tiet adoptovala dievčatko, ale gény vraj boli tak silné, že ich ani dobrá rodina neukočírovala.

Čerstvá mamička Monika Beňová ide spáliť nadbytočné kilá! Prezradila, ako na to

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info