fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Matovič prezradil, že Sulík oddychuje v Dubaji

Richard Sulík a Igor Matovič / Fotokoláž (via TASR)

„Nie je Dubaj ako Dubaj“ – baví sa najnovšie slovnou hračkou predseda vlády na účet svojho podrpredsedu.

Toto je už vrchol. Ústredný krízový štáb (ÚKŠ) ešte v polovičke novembra rozhodol, že v decembri ešte pred Vianocami urobíme 3 kolá plošného testovania, aby sme zabránili zbytočným úmrtiam a mimoriadnym škodám na ekonomike počas lockdownu … aby sme zabránili prudkému nárastu chorých ľudí. Rozčúlil sa najnovšie na sociálnej sieti znovuobjavený sa predseda vlády Igor Matovič.

Reprofoto status FB (@Igor Matovič)

„Následne vláda poverila ministra hospodárstva, aby urýchlene nakúpil potrebné testy. Nasledovala spŕška výhovoriek, ako to on urýchlene urobiť nemôže … až prebehla prečudesná a podozrivá “súťaž” … až nakoniec nakúpil testy bez akejkoľvek súťaže priamo od jednej firmy, čo od začiatku tvrdošijne tvrdil, že sa nedá.“ Spustil svoj už evergreen predseda vlády.

„Po predlhých 7 týždňoch (!) dnes konečne príde prvých 16 percent z pôvodne objednaných testov, respektíve 32 percent z upravenej objednávky. Strašná hanba a zlyhanie.“ Konštatuje premiér.

„Dôsledky? Katastrofa v nemocniciach. Tisícky mŕtvych … ale pán minister to má totálne na háku a nie je prítomný už na štvrtom zasadnutí vlády od 16. decembra v rade.“

„A tak, kým pán doktor Dubaj ako riaditeľ nemocnice v Nitre vedie tím zúfalých zdravotníkov, ktorí z posledných síl zachraňujú životy zbytočne nakazených ľudí … pán minister “zaslúžene” oddychuje… v Dubaji (?)“ (Pozn. red. HD – doslovný citát aj so znakmi zo statusu Igora Matoviča)

Matovič bol mimo svoj okres, možno v Tatrách, ale nebol na dovolenke

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info