HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Opoziční členovia Kolíkovej komisie sú buď skorumpovaní, alebo nepríčetní, tvrdí Štefan Harabin

Štefan Harabin nazval policajného prezidenta Petra Kovaříka grázlom a násilníkom, ktorý nemôže byť vzorom pre jeho podriadených. Fotokoláž (via SITA)
„Opoziční poslanci, Kotleba, Saková, Saloň prijatím poverenia od Kolíkovej, aby sa stali členmi jej vyšetrovacej komisie nesporne potvrdili, že sú buď politicky skorumpovaní, alebo nepríčetní,“ píše na sociálnej sieti Štefan Harabin. „To sa viaže aj na poslanca Európskeho parlamentu Radačovského, ktorý ju požiadal, aby sa mohol stať členom tejto komisie,“ prízvukuje.
„Bez najmenších pochybnosti Kolíková dala arogantne členom komisie právne poverenie výlučne “iba” na vyšetrenie samovraždy. Inými slovami sa môže stať, že kedykoľvek sa komisia dostane do pozície, že by išlo o zabitie, či vraždu, členovia strácajú poverenie,“ zdôrazňuje bývalý predseda najvyššieho súdu.
„Kolíková už teraz na hulváta právne nadiktovala členom komisie, že Lučanský sa zabil sám. Prečo zriadila potom komisiu na vyšetrenie smrti Lučanského? Nie náhodou preto, aby jej politická komisia iba potvrdila, čo ona už sama zistila?“ kladie otázku Štefan Harabin.
http://www.hlavnydennik.sk/2021/01/05/harabin-kompetentni-umyselne-vytvorili-podmienky-na-lucasnkeho-samovrazdu/

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info