HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

„Kam zmizol Igorko?“ pýta sa Draxler

Juraj Draxler sa smeje z toho, ako urobil Igor Matovič z niektorých svojich poslancov vraj doslova debilov. Fotokoláž (via Facebook self)

Igora Matoviča niet. S výnimkou krátkeho prejavu na Silvestra, v ktorom dal okrem iného jasne najavo, že s pandémiou nič nemá, ho nevidieť a nepočuť, konštatuje na sociálnej sieti exminister školstva Juraj Draxler.

Bývalý minister školstva Juraj Draxler upozorňuje, že Slovensko je z hľadiska urgentnej medicíny v najhoršej situácii spomedzi všetkých krajín Európy, no premiér Igor Matovič na situáciu vôbec nereaguje. „Kam zmizol Igorko?“ pýta sa na sociálnej sieti.
„Na jar, keď platili opatrenia predošlej vlády a mali sme päť infekcií denne, Matelko každý deň hodinu vyskakoval na obrazovke, ako udatne bojuje s kovidom,“ uvádza Draxler a varuje, že z hľadiska šírenia nákazy vstupujeme do najťažšieho mesiaca.
Reprofoto statusu FB (@Juraj Draxler)Pripomína, že od leta platia nekompetentné opatrenia vlády „Od leta tu máme už opatrenia tejto vlády. Dnes sme na tom z hľadiska naplnenia kapacít urgentnej medicíny prakticky najhoršie v Európe. A ideme do krízového mesiaca,“ ripomína Juraj Draxler
https://www.hlavnydennik.sk/2021/01/04/draxler-matovicovi-ste-poslali-na-ucet-10-milionov-dakuje-vam/

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info