fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Fico: Kolíková prejavila emóciu ako strúhadlo na mrkvu

Mária Kolíková a Robert Fico / Fotokoláž (via TASR)

„Kolíková dnes prejavila emóciu ako strúhadlo na mrkvu“, uviedol svoj status na sociálnej sieti Róbert Fico. Kolíkovej vyčítal spôsob jej vyjadrovania sa k osobe generála Milana Lučanského na dnešnej tlačovej konferencii,  keď o ňom niekoľkokrát hovorila len priezviskom a opakovane zdôrazňovala slovo „obvinený“.

„ Po tom, ako komunikuje tragédiu generála Lučanského zahalenú radom tajomstiev, začínam mať vážne výhrady aj k jej osobnostnej výbave,“ napísal bývalý premiér. „Vždy som mal výhrady k odbornosti ministerky Kolíkovej, ktorú „prejavila“ pri zákone o výkone rozhodnutia o zaistení majetku, alebo pri ostatnej novelizácii Ústavy SR, ktorú sme museli napadnúť na Ústavnom súde SR,“ konštatoval.

Generál nemá nárok. Štátny pohreb Milana Lučanského v piatok nebude

Fico Kolíkovej vyčíta bez-emočný prejav. „O smrti generála Lučanského hovorí bez prejavenia elementárnej štipky emócie, ktorá by sa v takýchto vážnych situáciách od ženy prirodzene očakávala. Nazývať generála Lučanského po smrti obvineným alebo ho nazývať len priezviskom, môže len žena, ktorá má emóciu ako strúhadlo na mrkvu. Hovoriť o smrti človeka s obrovskými zásluhami v boji proti skutočnej mafii technickým tónom, ako o príbehu prasknutej vodovodnej trúbky, môže len človek, ktorý nespĺňa elementárne podmienky na výkon ministerskej funkcie,“ napísal líder strany Smer-SD.

„Pani Kolíková neznevažujte príbeh generála Lučanského, ďalej sa nestrápňujte a čo najrýchlejšie odíďte z funkcie ministerky. PS: Vysvetlite, prečo ste nedovolili generálovi Ivanovi, šéfovi väzníc, aby sa hneď v deň prvého zranenia generála Lučanského so mnou stretol ako s predsedom opozičnej strany,“ uzatvára status Robert Fico.

 

Syn generála Tibora Gašpara: Otca držia v psej búde

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info