HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

V zahraničí zaradili Plačkovú na zoznam najväčších trapasov na Instagrame!

Zuzana Plačková / Instagram (@queen.plackova)

Dnešné sociálne siete sú istým „zrkadlom spoločnosti“, do ktorého sa netreba často pozerať a najmä si ho spájať s realitou. Nie vždy je totiž to, čo na nich vidíte, skutočné!

Mnoho dnešných influncerov v rôznych odvetviach, či už ide o cestovanie, blogovanie, módu či mnoho iných, žijú zo zárobkov na Instagrame. Niet tak divu, že si najmä ženské zastupiteľky tohto „novodobého remesla“ upravujú fotografie vo fotoshope či pomocou rôznych filtrov, ktoré táto aplikácia ponúka, aby na svojich sledujúcich pôsobili čo najpríťažlivejšie. Zrejme im tak vôbec nezáleží na tom, že sa cez tieto filtre menia na úplne inú a takmer fiktívnu osobu.

Zuzana Plačková má nové plastiky tváre! Zaplatila za ne neuveriteľné peniaze

Práve to podnietilo zahraničný portál BoredPanda, aby zverejnil rebríček najnepodarenejších fotografií na Instagrame. Tie im posielali fanúšikovia a používatelia sociálnej siete Reddit.

V tomto zozname sa medzi mnohými zahraničnými influncermi objavila podľa portálu Pluska aj slovenská celebrita Zuzana Plačková (29), ktorá za zaradenie medzi „najhoršie instagramové premeny“ môže vďačiť najmä prehnaným filtrom na spomínanej sociálnej sieti.

Manželka Vila Rozborila zaželala pekné Vianoce. Nedopatrením však takmer ukázala aj niečo viac! (FOTO)

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info