fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Očkovaciu látku vyvinutú vďaka potratom si biskup pichnúť nenechá. Radšej pôjde do väzenia

Zdroj: TASR

Zdravie a najmä životy nám v boji proti koronavírusu majú zachrániť vakcíny, ktoré ale nie všetci prijímajú a sú ochotní sa dať zaočkovať. Patrí medzi nich aj biskup Schneider.

Svet sa dostal do ďalšej fázy boja proti COVID-19, ktorou je očkovanie. Nie každý je ale ochotný absolvovať ho, a to z najrozličnejších príčin. Tú svoju má aj biskup Athanasius Schneider, ktorý je dokonca pripravený ísť aj do väzenia, informuje portál christianitas.com.

Spoliehať sa bude na Pána Boha a silu od neho

„Som pripravený ísť do väzenia, ale neprijmem neetickú vakcínu vyrobenú z bunkových línií potratených detí,“ uviedol biskup Athanasius Schneider pre portál Life Site News a vydal aj vyhlásenie, ktoré urobil spolu s kardinálom Pujatsom, biskupom Stricklandom, biskupom Lengom a biskupom Petom. Katolícki biskupi zaujali kritický postoj k novým vakcínam proti ochoreniu Covid-19. Schneider vo vyhlásení vysvetlil, že on a jeho kolegovia biskupi chápu dôležitosť toho, čo navrhujú a uviedol, že odmietnutie očkovania proti Covidu-19 môže viesť k prísnym trestom.

Jeho excelencia dala jasne najavo, rovnako ako signatársky biskup Strickland, že je pripravený ísť aj do väzenia, ale neprijme očkovaciu látku vyvinutú vďaka potratom. Biskup doslova uviedol: „Spolieham sa na Pána Boha, ktorý mi určite dodá silu, aby som dokázal priniesť aj poslednú obetu.“ Biskup tiež vyhlásil, že cíti skutočnú bolesť v srdci, keď vidí koľko ľudí, vrátane kňazov a biskupov katolíckej Cirkvi, podporuje prijateľnosť vakcíny proti Covidu, vyrobenej z bunkových línii potratených detí. Biskup Schneider je presvedčený o tom, že Boh ukáže všetkým následky a napokon im otvorí oči.

Ľudia, ktorí odmietnu očkovanie proti Covid-19, môžu čeliť obmedzeniu slobody, varuje kanadská ministerka zdravotníctva

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info