HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Kotleba: Očkovať cez Vianoce, nie je to naschvál?

Šéf ĽSNS Marian Kotleba tvrdí, že vláda ide krátiť dôvhodky tým, ktorí za socializmu pre našu vlasť niečo vybudovali. Zdroj: FB / Marián Kotleba

Mariánovi Kotlebovi vadí, že s očkovaním proti koronavírusu sa  na Slovensku začalo počas vianočných sviatkov. Sú tieto opatrenia realizované cez najväčšie kresťanské sviatky naschvál?“ pýta sa predseda ĽSNS a sociálnej sieti.

„Tak sa už na Slovensku začalo s očkovaním proti korone. Zaujímavé je, že priamo na druhý sviatok vianočný. Lebo jeden deň by to už nepočkalo… Ale zjavne to museli stihnúť ešte na Vianoce!“ konštatuje  Kotleba v statuse na FB. „Veď si len spomeňme. Na Veľkú noc – pokus o lockdown a zavedenie policajných kontrol na hraniciach okresov. Na Dušičky – z návštevy hrobov spravili priestupok. Na Vianoce – lockdown a začiatok očkovania. Sú to všetko len nevinné náhody?“ dvíha prst  predseda ĽSNS.

„Ja sa radšej nevyjadrujem lebo zas zo mňa spravia konšpirátora. Len poukazujem na súvislosti. Kto má rozum, nech spočíta…,“ „nevyjadruje“ sa Kotleba.

Kotleba: Vakcína nám zmení štruktúru buniek!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info