HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Matovič na tohtoročnú štedrú večeru do smrti nezabudne

Fotokoláž (via TASR, Facebook - self)

Opustený a sám medzi štyrmi stenami. Tak strávil Štedrý deň v karanténe uviaznutý COVID pozitívny premiér. A aj večera bol iná než na akú bol zvyknutý.

Igor Matovič, ktorý je v domácej karanténe od 17. decembra, bol naučený na iné štedrovečerné menu než aké na neho čakalo počas tohtoročného Štedrého dňa. A ako je to u neho zvykom, pochválil sa ním aj na sociálnej sieti.

V karanténe myslí aj na všetkých starých a chorých

„NEZABUDNUTEĽNÁ,“ taká bola pre premiéra jeho tohtoročná štedrá večera. „Keď si pred dverami karantény nájdete takto prestreté … zoberiete k sebe na izbu, zapnete videohovor … a dáte „spoločnú“ štedrovečernú večeru s manželkou a dcérami … tomu sa hovorí nezabudnuteľné Vianoce,“ píše Matovič vo svojom statuse. „Verím a dúfam, že zlo, ktoré nás chce zlomiť, zlomíme čím skôr našou spoločnou snahou. Vakcína je cestou, ale kým bude k dispozícii všetkým ochotným, zostáva nám najmä naša ostražitosť a ohľaduplnosť voči tým najslabším – starým a chorým ľuďom,“ dodáva z karantény premiér a na záver ďakuje. že na nich ľudia myslia a svojím postojom chránia. Nuž a na samý záver pridáva ešte jedno vysvetlenie. „Pod tou misou bola kapustnica s veľkým strukom surového cesnaku a pod tou oranžovou miskou domáca vianočka od babči,“ opísal Matovič svoje štedrovečerné menu.

Matovič si nedá pokoj ani počas vlastnej nákazy a útočí na Sulíka a Čaputovú

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info