fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Rytmus to nebol! Kto Dare Rolins ublížil najviac?

Rytmus & Dara Rolins / Facebook (Patrik "Rytmus" Vrbovský)

Keď sa po niekoľkých rokoch rozišla s Rytmusom a ten sa onedlho oficiálne priznal k moderátorke Jasmine Alagičovej (31), malo sa za to, že je to pre speváčku citlivá téma. Lenže Patrik Vrbovský (43) bol pre Daru vraj už uzavretou kapitolou. Oveľa viac ju zranil niekto úplne iný, píše portál Aha!.

Nový chlap a Dara, to je téma, ktorá sa rieši od rozchodu s Rytmusom neustále. „Na základné potreby nepotrebujem mať niekoho oficiálneho, s kým sa každé ráno budem budiť. To som zažila a v určitej chvíli to prestalo prinášať kúzlo. Preto sme sa s Patrikom rozišli. V pokoji sme sa dohodli, že viac nechceme a že stačilo,“ priznala speváčka pre časopis Marie Claire.

Dara Rolins oslavuje 48 rokov na Zanzibare! Kto jej robí spoločnosť?

Ďalej sa rozhovorila o tom, kto jej v živote uštedril oveľa silnejší zásah. „Viete, kto mi fakt zlomil srdce? Matěj. (Matěj Homola, s ktorým má speváčka dcéru Lauru, red. poz.) Bol v mojom živote jediný a hrozne ma to vtedy bolelo. Bola to pre mňa ohnivá láska, a preto mi náš rozchod tak moc ublížil,“ podelila sa Dara o svoju bolestnú skúsenosť v uvedenom magazíne.

Vzťah speváčky a frontmana skupiny Wohnout sa rozpadol po tom, kedy na Matěja Homolu praskla nevera, pri ktorej ho paparazzi bohužiaľ načapali in flagranti. Takú zradu už Dara bohužiaľ nerozdýchala.

Módna kritička hodnotí vianočné outifty slovenských celebrít: Aký vkus má Verešová či Dara Rolins?

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info