HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Spisovateľ Gustáv Murín: pre propagandu vakcíny je každé strašidlo dobré.

G. Murín
Gustáv Murín skonštatoval, že očkovanie samo o sebe je lotéria. So svojím zdravím. Zdroj: FB / Gustáv Murín

Spisovateľ RNDr. Gustáv Murín, CSc., ktorého poznáme ako autora kníh o mafii, často vyjadruje svoje odborné názory aj na koronu a opatrenia, ktoré sa v súvislosti so šírením vírusu zavádzajú. Najnovšie si posvietil aj na očkovanie. Na svojom Facebooku napísal, že inštitúcie cielene strašia obyvateľstvo s motívom dosiahnuť väčší záujem o vakcináciu.     

Málokto vie, že spisovateľ obľúbených kníh z mafiánskeho prostredia je zároveň doktorom prírodných vied. Má za sebou úspešnú kariéru vedca, po štúdiu na Prírodovedeckej fakulte UK absolvoval študijné pobyty na Univerzite v Seville, na Akadémii vied v Nemecku a v Rakúsku a aj na Univerzite v Cambridge.

Podvodníci ponúkajú vakcíny proti COVID-19

Na svojom konte Facebooku sa dlhodobo vyjadruje aj ku korone, aj k opatreniam, ktoré naša vláda zavádza. Vo všeobecnosti, myslí si, že opatrenia sú absolútne neadekvátne k nebezpečenstvu, ktoré predstavuje COVID-19.  Teraz si zobral na mušku informácie, ktoré sa šíria médiami v posledných dňoch a ktoré mali za následok okamžité sprísnenie opatrení a režimu medzi Britániou a starým kontinentom. Informáciu priniesli mnohé média, aj napr. Denník N.

„PRE PROPAGANDU VAKCÍNY je každé strašidlo dobré,“ napísal. „Na to sú výborné mutácie, kedy aj Svetová zdravotnícka organizácia (nezabúdajme, že pôvodne odvrhla rúška, ako prostriedok proti pandémii, a rýchlo to na nátlak Deep State odvolali) straší takmer 7 miliárd obyvateľov tejto planéty výskytom akejsi novej mutácie u JEDNOTLIVCOV!!!“ pokračuje. „Bizarnosť umelo vyvolávanej korona-paniky zrejme nemá hraníc a tých mutácií, čo sa vždy včas objavia, môžu byť desiatky, aj stovky,“ myslí si Murín.

Nedôvera v masové očkovanie môže zhatiť plány farmaceutických gigantov (Vladimír Prochvatilov)

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info