fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Šialenstvo v Bratislave, dlhé rady a chaos pred testovacími miestami!

Podľa analytikov Dáta bez pátosu je nechať stáť ľudí pred testovaním vonku na mraze hazardovaním s ich zdravím. Zdroj: facebook.com

Zdá sa, že informovanie verejnosti o počtoch zvyšujúcich sa čísel nakazených priniesli svoje ovocie. Pred sviatkami sa mnoho ľudí rozhodlo, pre istotu dať sa otestovať. Výsledkom je chaos pred testovacími miestami, dlhé rady a nekonečné čakanie. Informácie z Bratislavy priniesla Pluska.

Pred Ružinovskou nemocnicou sa od skorého rána tvorí nekonečná kolóna ľudí. Stovky občanov čakajúcich na otestovanie proti koronavírusu však čaká pravdepodobne veľmi dlhé státie v zime. Podľa informácii Plusky sa rad čakajúcich ťahá cez celý areál až po koniec parkoviska na hlavnej ceste.

Za rodičmi do domov sociálnych služieb len s negatívnym PCR testom

Niektorí ľudia vraj spočiatku ani nevedeli, či stoja v dobrom rade. Na mieste je totiž chaos a nenachádza sa tam nikto, kto by zmätených ľudí usmernil. Každou minútou však na odberné miesto v Ružinove prichádzajú ďalší a ďalší a rad tak stále narastá. Podobná situácia je vraj aj v Trenčíne. Tam testovanie prebiehalo už počas soboty a nedele. V Trenčíne i v Trenčianskom okrese je mimoriadne vážna situácia, odbery sa robili na 33 miestach.

Situácia v nemocniciach je desivá a zdravotníci ju už nemajú len vo svojich rukách

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info