HLAVNÝ DENNÍK
ZAHRANIČIE

Tragédia v centre Prahy. Batoľa zrejme zomrelo násilnou smrťou

Ilustračné foto / Pixabay

Pražskí policajti v stredu vyrážali k prípadu mŕtveho batoľaťa v centre mesta. O jeho život niekoľko desiatok minút ešte neúspešne bojovali záchranári. Policajti redakcii TN.cz, ktorá o veci informuje, potvrdili, že prípad vyšetrujú ako násilný trestný čin.

„Môžem potvrdiť, že kriminalisti prípad vyšetrujú ako podozrenie z násilného trestného činu. S ohľadom na rodinu a vek dieťaťa nebudeme aktuálne poskytovať žiadne ďalšie informácie,“ vyjadrila sa pre TN.cz policajná hovorkyňa Eva Kropáčová.

K tragédii na pražských Vinohradoch došlo v stredu dopoludnia. Krátko po 13. hodine z miesta odchádzali policajti a spolu s nimi aj neznáma žena. Putá však nasadená nemala a nie je tak jasné, či sa jednalo o svedkyňu, alebo podozrivú.

Po uhasení požiaru v byte našli mŕtveho muža

Policajti neskôr uviedli, že v súvislosti s prípadom zadržali jednu ženu. Či ide o tú istú, ktorá spolu s nimi odchádzala z miesta tragédie, alebo o niekoho iného, ​​nie je jasné. Zrejmé nie je ani to, či sa jedná napríklad o príbuznú.

Batoľa sa viac ako pol hodiny snažili oživiť privolaní záchranári. „Po príchode na miesto naša posádka prevzala resuscitáciu, bábätko sa bohužiaľ ani po približne ďalších 30 minútach oživiť nepodarilo,“ potvrdila hovorkyňa záchranárov Jana Poštová.

Svokru ubil, deti dobodal. Tvárili sa, že sú mŕtve, to ich zachránilo

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info