fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

S koronavírusom už leží doma aj minister obrany Naď. V karanténe je aj prezidentka

Podľa exministra Draxlera by mal v januári premiéra Matoviča nahradiť na jeho poste Jaroslav Naď (obaja OĽaNO). Fotokoláž (via TASR)

Pandémia koronavírusu pomaly paralyzuje aj slovenskú vládu. Po premiérovi je doma s COVID-19 už aj minister obrany či ministerka pre investície Veronika Remišová. Preventívne zostal doma nielen šéf rezortu zdravotníctva Marek Krajčí, ale aj prezidentka.

„SOM PCR POZITÍVNY 😔🤷🏼‍♂️“ takto stručne začal včera večer svoj status na sociálnej sieti minister obrany Jaroslav Naď, v ktorom oznamuje, že po premiérovi a straníckom kolegovi Matovičovi má koronavírus aj on.

„Tak práve som sa dozvedel, že dnešný PCR test preukázal moju pozitivitu. Od rána som sa necítil dobre, teraz mám vysokú teplotu, bolesť hlavy a celého tela. Čuch aj chuť zatiaľ mám. No čo už, teraz treba zabojovať. Predstavoval som si krajšie Vianoce, ale treba zostať zodpovedný,“ píše smutne minister a na záver dodáva: „Dávajte si prosím na seba pozor, ostaňte doma keď môžete a buďte zdraví!“ Keďže minister obrany je neschopný pracovať, armádu musí prebrať jej vrchná veliteľka – prezidentka Zuzana Čaputová. Tá sa však po správach o tom, kto všetko má koronavírus, nechala otestovať PCR testom a až do jeho výsledku zostáva v karanténe

„Ak by som mal obetovať môj život za život tisícov nevinných obetí, urobím to!“ šokuje Matovič

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info