fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Nicholsonová naletela žene, ktorá tvrdila, že ju nechcú pustiť k dieťaťu

Europoslankyňa Lucia Ďuriš-Nicholsonová Zdroj: FB / Lucia Ďuriš-Nicholsonová

Europoslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová v statuse na Facebooku zverejnila video, v ktorom tvrdila, že rieši prípad matky, ktorá sa už 72 dní nevie dostať k svojej novonarodenej dcérke. Dôvodom mala byť situácia okolo COVID–19 a opatrenia v nemocnici v Nových Zámkoch, informuje portál cas.sk. Ešte v ten istý deň však nemocnica vydala vyhlásenie, že žiadne také dieťa u nich hospitalizované nebolo.

„Takáto pacientka vo FNsP NZ nikdy nebola hospitalizovaná a ani v súčasnosti nie je hospitalizovaná,“ skonštatoval hovorca nemocnice Ján Baček. V pondelok europoslankyňa zverejnila video, v ktorom sa nemocnici ospravedlnila s tým, že bola oklamaná a podala už aj trestné oznámenie z obavy, že mohlo dôjsť k trestnému činu.

„Bola som presvedčená, že pomáham zúfalej matke. Úprimne mi to je ľúto a ospravedlnila som sa aj nemocnici. Presvedčila nielen mňa a môj tím, ale aj aj českú mimovládnu organizáciu. Moja asistentka sa s rodičmi aj stretla, nič nenasvedčovalo tomu, že by nás klamala,“ povedala pre Nový Čas Ďuriš Nicholsonová.

Neuveriteľné svinstvo: Lekárka asistovala pri pôrode opitá! Matka po ňom zomrela

Žena v Galante nerodila, nesedí ani rodné číslo

„Konali sme rýchlo a nemali sme dôvod pochybovať, oni dokonca mali aj náramky aj z tej nemocnice, že tam v ten deň boli. Problém nastal, keď matka nám dala rodné číslo dieťaťa a v nemocnici zistili, že to číslo nie je dobré,“ vysvetľuje politička, podľa ktorej má mať matka doma ešte tri deti. „Tvrdila, že ešte v Galante podpísala reverz, aby mohla ísť za nimi. Podľa galantskej nemocnice však u nich neporodila,“ zdôraznila Nicholsonová.

„Verím, že sa nestalo niečo strašné a že ide len vykonštruovaný príbeh, ktorého obeťou som sa stala aj ja, a nebude mať desivé rozuzlenie,“ krúti hlavou nad celým neuveriteľným prípadom politička. Matka dieťaťa má na Instagrame fotografie v tehotenstve i údajnej dcérky Emmky, ktorú mala porodiť 28. septembra 2020. Či ide ale naozaj o fotografie jej dieťaťa musí prešetriť polícia, dodáva v závere portál cas.sk.

 

Neuveriteľne smutný príbeh Svetlany, ktorá porodila synčeka na smrteľnej posteli!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info