HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Hana Hegerová: Tajomstvo úspechu jej najväčšieho hitu odhalené!

Hana Hegerová / Facebook (Honza Musil)

Aj keby sa smelo spievať, Hanu Hegerovú by ste už na pódiu nestretli. Z rádia ju ale stále započuť môžete. Jeden zo spoluautorov jej najväčšieho hitu teraz prezradil tajomstvo, informuje portál Stars24.

O Hane Hegerovej v poslednej dobe už nie je veľmi počuť, vedzte však, že v októbri oslávila už 89. narodeniny. V budúcom roku uplynie už dekáda od chvíle, čo oznámila koniec koncertné kariéry.

Dodnes však niektoré jej hity môžete počuť v rádiu. Možno tým vôbec najväčším je pieseň Levanduľová s textom z pera Michala Horáčka. Renomovaný textár pred niekoľkými dňami na jej vznik zaspomínal.

Stalo sa tak v rozhlasovom programe Blízke stretnutie, kde priznal, že ho úspech skladby zaskočil. „Keď som ju pre Hanu Hegerovú písal, nerátal som s tým, že sa stane takým hitom,“ uviedol bývalý prezidentský kandidát.

„Nesmierne ma to udivilo. Tá pesnička bola totiž jedno veľké zveličenie. Úplne najradšej ju mám v ironickej podobe, keď ju spievala s kapelou Petra Maláska a oni to zo srandy spievali jej,“ dodal Horáček.

Hana Zagorová priznala pochyby: S Margitom na to čakali 30 rokov!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info