fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Chmelár to zaklincoval – „Lipšic nikdy nebude nestranným prokurátorom, je len pomstychtivým politikom vo výkone trestu“

Eduard Chmelár / Fotokoláž (via Shutterstock, Facebook - self)

Politológ a publicista Eduard Chmelár asi už nemá slov na to, čo sa deje v našich štruktúrach moci. A tak píše – ako sa vraví – ako mu ústa narástli.

„Ale to je nečakané! Som prekvapený! Pamätáte sa, čo som hovoril naposledy v TA3?“ Pýta sa na sociálnej sieti v najnovšom statuse Eduard Chmelár.

“Ak sa špeciálnym prokurátorom stane bývalý minister vnútra Lipšic a generálnym prokurátorom je jeho bývalý štátny tajomník Žilinka, ktorého presadili Krajniak a Pčolinský (všetci z tej istej strany) a Sme rodina má navyše v rukách SIS, treba sa obávať politizácie prokuratúry.” varuje politológ.”

Chmelár: Naď nadáva občanom do opíc a kto seje vietor, žne búrku

Podľa Chmelára – “Fico samozrejme tára, keď hovorí o svojich väzobne stíhaných nominantoch ako o „politických väzňoch“ a klame, keď tvrdí, že polícia na nich má len výpovede kajúcnikov (má aj listinné dôkazy), pretože mu zviera konečník od strachu, že vyšetrovanie sa dostane až k nemu.”

Na záver statusu politológa to však prichádza: „Ale ak parlament zvolí Lipšica, nabije predsedovi Smeru-SD zbrane, pretože tentoraz bude triafať presne. Lipšic nikdy nebude nestranným prokurátorom, je len pomstychtivým politikom vo výkone trestu.“

Chmelár: Matovič? Nemá zmysel sa s ním baviť, treba sa ho zbaviť

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info