HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Dcéra popovej kráľovnej Madonny bez hanby na verejnej pláži: Intímne hrátky s priateľom!

Lourdes Leonová / Twitter (@AaronRFernandes)

Že jablko skutočne nepadá ďaleko od stromu, dokazuje Lourdes Leonová (24), najstaršia dcéra popovej kráľovnej Madonny (62). S priateľom si vyrazila do slnečného Mexika a na pláži  nepredviedla len svoje sexi krivky v maličkých plavkách, píše portál Blesk.

Lourdes, ktorej otec je herec Carlos Leon (54), nemá rovnako ako jej slávna matka ostych, ale zato nadmieru rebélie. Po uliciach New Yorku sa promenáduje v tielkach bez podprsenky, takže jej trčiace bradavky doslova hypnotizujú pohľady, alebo ako odporkyňa holenia intímnych miest pokojne predvádza chlpaté podpazušie.

Aká matka, taká Katka: Dcéra Madonny prevetrala prsia aj ochlpenie!

Pôvabná najstaršia dcéra Madonny je už nejaký čas zadaná, a tak spoločne s priateľom vyrazila na dovolenku. Vybrali si slnečný mexický Tulum, kde sú snehobiele pláže a blankytný oceán. Lourdes v maličkých plavkách predviedla na pláži pevnú postavu, ktorú si udržiava cvičením.

Keď sa šli s priateľom schladiť do vody, tak došlo aj na vášnivé bozky, objatia či iné intímne hrátky. Vyčerpaný potom padli na ležadlá pod slnečníkom a objednali si jedlo a pitie.

Leonová je ako modelka čím ďalej vyťaženejšia – v kampaniach na spodnú bielizeň aj na prehliadkových mólach.

Robinho má ísť za znásilnenie na deväť rokov za mreže, potvrdil ďalší súd

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info