HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Zuzana Belohorcová a jej prvé Vianoce v novom domove. Skromnejšie ako predtým!

Zuzana Belohorcová / Instagram (@zuzanabelohorcova)

Z Ameriky boli zvyknutí na opulentnú výzdobu a na Santu, ktorý priletel 25. decembra, ale s tým je koniec. Tohtoročné Vianoce budú pre Zuzanu Belohorcovú (44) a jej rodinu prvé v novom domove, a to v španielskej Marbelle, informuje portál Blesk.

Tento rok to bude iné, pretože v Amerike mali naozaj obrovský stromček, svetielkujúcu výzdobu a hlavne neskutočný výhľad z mrakodrapu na pláž a osvietené Miami. Ale aj tak si to Zuzana Belohorcová s manželom Vlastom Hájkom a deťmi Salmou a Neviom užije.

Pred niekoľkými dňami už vyzdobili stromček – tento rok zvolili strieborné ozdoby a v rovnakej farbe aj reťaze. Ozdobili aj samých seba, takže nechýbali ani vianočné čiapočky či tradičné papuče.

Belohorcová vyhrala genetický jackpot: Takto perfektne pred rokmi vyzerala jej mama!

Aj keď žijú na juhu Španielska, tradícia zostáva československá. „Budeme mať pravé československé Vianoce so všetkými zvykmi a tradíciami, deň pred Štedrým dňom rozkrojíme jabĺčko, aby sme boli zdraví, hádžeme do rohu oriešky, jeme oblátky s medom a na Štedrý večer pripravím pravú slovenskú kapustnicu, zemiakový šalát a miesto kapra kúpim miestnu čerstvú morskú rybu. Samozrejme budú moje preslávenej rezne, chlebíčky a vaječný likér,“ zverila sa Zuzana.

Po rokoch strávených na Miami, kde si žili americký sen, rodina prežije po dlhej dobe sviatky v Európe.

Michal David o predčasnom dôchodku! Som celkom unavený

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info