HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Kate a William rozbúrili verejnosť: Nevhodné gesto im vytkla aj vláda!

Kate Middleton a Princ William Zdroj: Twitter (Glowy Minds)

Napriek ich úspešnej osvete o dôležitosti mentálneho i fyzického zdravia v súvislosti s pandémiou koronavírusu, sú princ William a jeho manželka Kate opäť terčom kritiky. Ľuďom sa nepáči, že využívajú verejných prostriedkov na cestovanie naprieč Britániou. V Škótsku ich tamojšia vláda prijala s nevôľou.

Ako píše portál Blesk, William a Kate zasadli na kráľovský vlak a išli do 218 km vzdialeného Walesu, aby poďakovali organizáciám v boji s ochorením Covid-19. Tamojšia vláda ale nad zmyslom tejto cesty krútila hlavou.

Podľa waleského ministra zdravotníctva by bolo lepšie, keby nikto nepodnikal zbytočné návštevy, napísala agentúra AFP. V rozhovore pre BBC potom minister uviedol, že by „ich návšteva nemala byť pre ľudí zámienkou, aby tvrdili, že nechápu, čo sa po nich chce“.

Odhalenie vojvodkyne Kate: V telefóne ukázala časť svojho súkromia!

Britom sa najmä nepáči, že monarchovia zas a znova obchádzajú obmedzenie pohybu medzi jednotlivými časťami Anglicka a ku svojim cestám využívajú verejných prostriedkov, ktoré miesto v palivovej nádrži kráľovského vlaku, s ktorým údajne nabehli trasu dlhú 2000 km, mohli skončiť napríklad v zdravotníctve.

V utorok sa vojvodovia z Cambridge spoločne s kráľovnou Alžbetou II. (94), princom Charlesom (72) a Camillou (73) objavili vo Windsore, kde poďakovali dobrovoľníkom a zdravotníkom. Panovníčka prekvapila absenciou rúška aj manžela, čím sa opäť zapálili zvesti, že má princ Philip (99) podlomené zdravie.

Pohroma pre kráľovnú Alžbetu II.: Vzbura služobníctva!

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info