HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Podprsenka, podväzky a fixačný golier: Kollárova sexica z limuzíny zverejnila pikantné foto!

Miroslava Fabušová / Instagram (@mirkafabus)

Zdá sa, že bývalá Miss Universe SR sa po ťažkej autonehode, ktorú prekonala s Borisom Kollárom, rýchlo zotavuje a je pripravená naďalej provokovať svojich fanúšikov na sociálnych sieťach!

Mirka Fabušová rozhodne nespí na vavrínoch. A to ani po nešťastnej októbrovej autonehode s Borisom Kollárom, pri ktorej utrpeli zranenia, z ktorých sa dodnes zotavujú v domácej liečbe. Fabušová podľa informácii portálu Plus Jeden Deň utrpela zlomeniny siedmych rebier, kľúčnej kosti a štvrtého krčného stavca.

Šéfka sestier, ktorá bola pri hádke s Kollárom, v nemocnici končí. Boris, je to kvôli tomu?

Boris Kollár jej údajne počas lockdownu pomáhal s prepravou do lekárne služobnou limuzínou, keď sa nešťastná nehoda prihodila.

Podľa Mirkiných šteklivých príspevkov na Instagrame je už z najhoršieho vonku. Vizážistku celebrít však čaká ešte minimálne jeden zákrok. „Čaká ma operácia, to je pravda,“ priznala bývalá misska na sociálnej sieti.

Fabušová pridala ešte jeden žhavý príspevok – tentokrát s vianočným motívom. Predvádza na nej svoje sexi krivky v spodnej bielizni a podväzkoch. Optimizmus jej nechýbal ani keď svoj ľahký outfit musela doplniť fixačným golierom, ktorým sa zotavuje z autonehody. „Krásnu druhú adventnú nedeľu,“ popriala priaznivcom v popisku pod fotografiou.

Totálna hanba milenky Maroša Kramára: Horšie to už byť nemôže!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info