HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Hana Zagorová priznala pochyby: S Margitom na to čakali 30 rokov!

Hana Zagorová a Štefan Margita / Facebook (Nová Večerní Praha)

Hana Zagorová a Štefan Margita tvoria pár už dlhú dobu, až tento rok ale realizovali vec, ktorá by vzhľadom na ich profesiu napadla niekoho iného už dávno, píše portál Stras24. Prečo oni čakali tridsať rokov?

Už dlhých tridsať rokov sú Hana Zagorová a Štefan Margita spolu. Tento rok slávnemu páru skomplikoval život koronavírus, napriek tomu si našli cestu, ako si urobiť radosť. Majú za sebou totiž jedno veľké „prvýkrát“.

Po troch dekádach je totiž konečne na svete ich spoločná doska, aj keď sa to neobišlo bez prvotných pochybností. „Keď prišiel Štefan s návrhom vydať naše spoločné CD, tak som o tom najprv pochybovala,“ priznala speváčka v relácii Blízke stretnutie.

Čo robili v karanténe? Zagorová s Margitom majú veľké plány!

Niekdajšia Slávica nezabudla vysvetliť, prečo bola na pochybách. Dôvodom boli predovšetkým rozdielne žánre. „Máme každý svoje publikum. To moje opera vôbec nebude zaujímať,“ myslela si.

„Musel som sa naučiť spievať na mikrofón. V opere ho nepoužívame. Zvukár si musel zvyknúť na to moje operné spievanie a tiež boli naozaj nervózny, ako to natočíme,“ zveril sa pre zmenu Margita.

Gottov obraz za 1,5 milióna: Dražba odhalila slávneho majiteľa!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info