HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Belousovová na rovinu: „To, čo sa tu od volieb deje, sa slušne komentovať nedá“

Podľa Anny Belousovovej si ľud žiada referendum o predčasných voľbách a prezidentka im mala vyhovieť . Foto: TASR

Iba pred pár dňami zverejnila Anna Belousovová status, v ktorom si pri hodnotení správania Borisa Kollára nedávala pred ústa servítku, a už je tu ďalší. Za ten prvý sa však ospravedlniť odmieta. Na paškál si ale zobrala aj „kapitána lode“ Matoviča.

Bývalá podpredsedníčka Národnej rady, ale aj predsedníčka Slovenskej národnej strany, Anna Belousovová na sociálnej sieti vo štvrtok ostro odsúdila konanie súčasného šéfa parlamentu Borisa Kollára kvôli návštevám, ktoré v nemocnici prijímal napriek celoplošnému zákazu pre COVID-19. Podľa niektorých to však s vulgarizmami na adresu Kollárovych „priateliek“ prehnala.

Za svoje otvorené slová sa ospravedlniť nemieni

Belousovová sa však na nič ospravedlňovať nemieni. „Za nič sa ospravedlňovať nebudem!“ napísala rozhodne v piatok v ďalšom statuse, ktorý bol odpoveďou na kritikov jej predchádzajúcich ostrých slov venovaných konfliktu Kollárových ženských nemocničných návštev so zdravotnými sestrami. Mnohí, vrátane niektorých médií, ich totiž označili za vulgárne, nevhodné ženy.

Expolitička Anna Belousovová totiž okrem iného v ostrom statuse na Kollárove ženské návštevy v nemocnici napísala: „To kde sme? Kde žijeme?! Nech tie plastikové umeliny zhodia zo seba drahé handry, na ktoré by si aj tak v živote samé nezarobili, nech si oblečú sesterskú uniformu a skúsia si tu prácu sami! A pekne aj pri iných pacientoch, nielen pri svojom opeľovačovi a oslíkovi potras sa. A tie zdravotné sestry to robia za mzdu, za ktorú by si tie Kollárové ku*** nevyžili ani týždeň.“

 

„V politike by nemali byť ľudia psychicky chorí a sexuálne úchylní“, tvrdí Belousovová

Vulgarizmy hodné štamgasta IV. cenovej skupiny

Prirodzene, vo svojej eufórii sa zastala sestričiek, ktoré sa snažili iba vykonávať si svoju prácu. „Ony si nezarábajú najstarším remeslom na svete. Oni nie! Kadejaká sprostoduchá členka Kollárovho háremu by mala ruky bozkávať tým zdravotným sestrám a nie si dovoľovať ich kritizovať a sťažovať sa na nich . Veď odkiaľ by sa o tom mohol dozvedieť riaditeľ?“

Spŕšku vulgarizmov nasmerovala aj na samotného Borisa Kollára. „To kde sme sa ako spoločnosť dostali, keď poctivo pracujúceho človeka budú šikanovať amorálne h***á , ktoré si sadli na policu a myslia si, že sú značkové lahôdky?! Nie sú! Ku*** ostane ku*****, hoci jej amant môže byť momentálne na výslní. Vekslák ostane vekslákom a môže ho osud zaviať aj na ten najvyšší post. No nič netrvá večne,“ dodala rozhorčená Belousovová.

Kollárovi vulgárne naložila Belousovová. Toto Boris rozdýcha len ťažko

O „kapitánovi“ Matovičovi a jeho potápajúcej sa lodi

„Na rozdiel od Kollára a Matoviča ja sa za nič ospravedlňovať nebudem. Nemám sa za čo!“ napísala ďalej stojac si za svojimi predchádzajúci vyjadreniami. „To čo sa v tejto republike od volieb deje sa totiž už slušne komentovať nedá a tí, čo sa dostali k moci ani inému vyjadrovaniu nerozumejú,“ skonštatovala Belousovová na záver svojho, tentokrát krátkeho, statusu na sociálnej sieti.

Naprázdno ale neobišiel ani Igor Matovič, na ktorého si Belousovová „vyčlenila“ samostatný status týkajúci sa jeho vyjadrenia, že zaočkovať sa aj s rodinou dá ako posledný. „Matovič sa nedávno vyjadril, že on so svojou rodinou sa dá zaočkovať ako posledný, lebo vraj kapitán opúšťa loď posledný. Zabudol dodať, že POTÁPAJÚCU SA loď! No asi sa nevdojak preriekol a neurobil práve najlepšiu reklamu tým super vakcínam,“ píše v úvode na adresu premiéra expolitička.

To ale nie je všetko, čo mala na srdci. „Ak ich výsledkom po masovom zaočkovaní bude, že sa staneme potápajucou sa loďou, tak neviem, neviem, ale u mňa to teda dôveru nevzbudzuje… Navrhujem, aby sa ako prví dali zaočkovať novou vakcínou vláda a parlament. Sú dôležití, preto ich teba chrániť v prvom rade. Matovič, Kollár, Sulík a Remišová by to mohli v záujme občanov a štátu otočiť aj trikrát. Veď ako by sme tu my ostatní boli bez nich ?!  My sa obetujeme a počkáme pár mesiacov, čo to s nimi urobí….“ dodáva na záver sarkasticky Anna Belousovová, s ktorou v komentároch pod statusom všetci zhodne súhlasia.

Belousovová o Matovičovi: „Doteraz doslova pos*al všetko, čo chytil do rúk“

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info