HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Sarkastický Chandler z Priateľov sa zasnúbil s o 22 rokov mladšou manažérkou

Molly Hurwitzová & Matthew Perry / Twitter (@Ladki_Nakhreli)

Matthew Perry (51), známy ako Chandler zo seriálu Priatelia, sa po ročnom vzťahu zasnúbil s o 22 rokov mladšou manažérkou a producentkou Molly Hurwitzovou (29), informuje portál iDnes.

„Áno, rozhodol som sa požiadať Molly o ruku. Som zasnúbený. Mám veľké šťastie, že randím s najúžasnejšou ženskou na tejto planéte,“ potvrdil Matthew Perry správu o zásnubách pre magazín People.

Hviezdu seriálu Priatelia a producentku spolu prvýkrát vyfotili v decembri roku 2019 v reštaurácii v západnom Hollywoode. Neskôr spoločne strávili v Perryho luxusnej rezidencii v Los Angeles aj vianočné sviatky.

Priatelia: Najväčšie záhady legendárneho seriálu

V máji tohto roku sa pár na krátky čas rozišiel. Perryho profil sa v tom čase objavil na zoznamovacej mobilnej aplikácii Raya. Ak spolu herec a manažérka vydržia až do svadby a dôjdu spoločne k oltáru, pre Matthewa Perryho to bude jeho prvé uzavretie sobáša.

Herec žil v minulosti šesť rokov s herečkou Lizzy Caplanovou, hviezdou seriálu Mystérium sexu, s ktorou bol tiež zasnúbený. Rozišli sa však v roku 2012 a od tej doby bol single. Medzi jeho slávnymi partnerkami boli aj herečky Yasmine Bleethová, známa vďaka seriálu Pobrežná hliadka, či Rachel Dunnová. V rokoch 1995-1996 trávil čas aj po boku Julie Robertsovej.

Potraty v kráľovských rodinách: O dieťa neprišla iba Meghan!

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info