HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Madonna zomrela?! Zmätení fanúšikovia pochovali speváčku zaživa

Madonna / Facebook (Houssam Ben)

V stredu zomrel jeden z najslávnejších a najlepších futbalistov v histórii Diego Maradona (†60). Podobnosť jeho priezviska s menom popovej kráľovnej si, mierne povedané, vybrala svoju daň – zmätení fanúšikovia Madonny (62) speváčku na sociálnych sieťach totiž predčasne pochovali.

Ako píše portál Blesk, Maradonov odchod oplakáva celý futbalový svet. V ten istý moment sa to isté odohráva aj vo svete hudobnom, smúti sa však za niekým úplne iným – za legendárnou Madonnou. Tú fanúšikovia, obrazne povedané, pochovali zaživa.

Opäť nesklamala! Madonna nahodila nový imidž a všetkým vytrela zrak

Jej meno s prižmúreným okom a zapchaným uchom totiž znie podobne ako futbalistove priezvisko. Stačilo tak niekoľko srdcervúcich príspevkov a strhla sa lavína predčasných a zbytočných kondolencií. Fanúšikovia popovej legendy vyjadrili úprimnú sústrasť jej rodine, vytvárali dojemné hudobné videá s rokom úmrtia 2020 a plakali nad stratou zmyslu svojho života. Jej meno sa dokonca objavilo v sekcii futbal na twitteri a patrilo k najpoužívanejším hashtagom dňa.

Kolektívne pochovávanie stále živej a zdravej autorky mnohých hitov s vysvetleným nedorozumenia pokúsili prerušiť bdelí fanúšikovia. Časť užívateľov sietí sa medzitým činila a zverejňovala vtipné reakcie, ako bude Madonna reagovať, až sa zobudí a zistí, že je vlastne mŕtva. Aj keď len na internete…

AKTUALIZOVANÉ: Zomrel Diego Maradona: Vo veku 60 rokov zomrela argentínska futbalová legenda

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info