HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Mesík sa obul do Matoviča: Sto vyhodených miliónov za „nosohltanovú spartakiádu“

Juraj Mesík liečbu Ivermectinom už pri prvých príznakoch ochorenia na Covid stále odporúča. Fotokoláž (via Facebook - self)

Analytik Mesík tvrdí, že sa vyhodilo 100 miliónov eur na nosohltanovú spartakiádu! Všimol si to portál pluska.sk.

Špičkový analytik Juraj Mesík na svojom facebooku zverejnil poriadne štipľavý status. Komentuje v ňom vyjadrenia premiéra Igora Matoviča, ktoré sú podľa neho veľmi nepresné. Zaznamenal to portál pluska.sk.

Reprofoto statusu Juraja Mesíka na FB.

Analytik sa vyjadruje najskôr citáciou z portálu dennikn.sk: „Premiér povedal, že sme v rovnakej epidemiologickej situácii ako pred šiestimi týždňami. „Znova začíname rásť, musíme brzdiť. Nemáme komfort ešte týždeň rokovať.“

Potom  Mesík pokračuje: „Samozrejme Igor Matovič skromne prehliadol, že pred 6 týždňami – 14. 10. – sme tu mali 66 oficiálne ohlásených mŕtvych a 15 500 aktívnych prípadov, a dnes máme mŕtvych vraj 732 a aktívnych prípadov 46 000. Denný prírastok bol vtedy 1100, teraz je oficiálne 1300 prípadov,“ rozčuľuje sa na sociálnej sieti.

Tu sa však jeho status ešte nekončí: „Povedať, že sme po vyhodení 100 miliónov na nosohltanovú spartakiádu tam kde pred 6 týždňami je teda fest prikrášlené,“ ironicky narážal na plošné testovanie, ktorým sme podľa Matoviča porazili Covid.

Ďalší odkaz Matovičovi od Juraja Mesíka si zvedavý čitateľ môže prečítať v závere zverejnenej kópie statusu na sociálnej sieti.

Šokujúce: Životy mnohých Slovákov s COVID-19 by zachránili lacné lieky, tvrdí Juraj Mesík

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info