HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Matka princeznej Diany bola nútená vzdať sa detí. Aký bol ich vzťah?

Princezná Diana / Facebook (Lady Diana Spencer)

Diana, princezná z Walesu, bola jednou z najznámejších celebrít na svete. Od chvíle, kedy začala randiť s princom Charlesom, ju kamery monitorovali na každom kroku. Málo sa však vie o predchádzajúcom živote „kráľovnej ľudských sŕdc“, píše portál VIP Show.

Frances Shand Kyddová, matka Diany, bola po rozvode nútená vzdať sa svojich detí. Rokmi bol ich kontakt len horší, kým sa stratil úplne.

Princezná Diana, nenápadná tínedžerka s anjelským pohľadom, „tichá myš“, ako ju opísal Andrew Morton vo svojej slávnej biografii, britskou monarchiou nadobro otriasla. Od chvíle, kedy sa vydala do britskej kráľovskej rodiny, každý jej krok sledovali svetové médiá.

Som rád, že vyšetrujú rozhovor s mojou mamou, tvrdí princ Harry

Diana Spencerová sa stala jednou z najpopulárnejších a zároveň najtragickejších postáv. Hoci vieme všetko o jej neúspešnom manželstve, duševných chorobách a početných románikoch, v ktorých sa ocitla pri hľadaní bezpečia a pravej lásky, rané roky života kráľovnej ľudských sŕdc sú stále zahalené tajomstvom.

Jedným z najväčších tráum bolo bezpochyby odlúčenie od jej matky. Vďaka tomu Diana trpela mnohými emocionálnymi problémami, ktoré sa premietali do jej života.

73 rokov manželstva: Alžbeta II. a princ Philip dostali želanie aj od pravnúčat

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info