HLAVNÝ DENNÍK
ZAHRANIČIE

Fox News otočila, zverejnila svedectvo o Bidenovom podvode

Ilustračný obrázok / TASR (AP)

Americká televízia Fox News na jednej strane pripravuje divákov na nástup Bidena, zároveň ale ukazuje svedectvá o falšovaní zo strany demokratov. Uviedol portál Rostov.tsargrad.tv.

Zdá sa, že Joe Biden prichádza o jednoznačnú podporu hlavných amerických médií. Očití svedkovia zabezpečujúci volebné komisie totiž prichádzajú so svedectvami o manipulácii hlasov počas volieb prezidenta USA.

Jedna pracovníčka volebnej komisie tvrdí, že sa počas prestávky rozhodla trocha poprechádzať. Vzdialila sa od miestnosti sotva na päťdesiat metrov. Na svoje prekvapenie uvidela odstavenú dodávku so symbolmi volebnej kampane Bidena. Vedľa nej stál stôl a okolo neho štyria ľudia.

Trump minulý týždeň zvažoval útok na Irán, zastavili ho poradcovia

Vo vysielaní televízie Fox News žena uviedla, že dvaja ľudia vyberali z dodávky tlačoviny v podobe obálok. Ďalší dvaja ich otvárali a čosi zapisovali do vybratých papierov. A tak to šlo stále dokola.

„Celé parkovisko sa dá prejsť za šesť minút. Bola som tam počas obednej prestávky. Keď som ich míňala druhýkrát, pokračovali v otváraní obálok a písaní do hlasovacích lístkov,“ uviedla svedkyňa.

USA teda zažívajú súboj i na mediálnej scéne. Novinári sa nemôžu navzájom dohodnúť a to dokonca ani v rámci jednej televíznej stanice. „Tá istá Fox News počas dňa doslova pripravuje divákov na nevyhnutný nástup k moci Joe Bidena. Ale keď zapadne Slnko, odvysielajú Trumpove odvážne vyhlásenia o podvodoch jeho konkurenta. Televízna stanica opakovane ukazuje svedectvá o falšovaní zo strany demokratov,“ píše s údivom The Intercept.

Vo Washingtone sa konajú pochody na podporu Trumpa i proti nemu

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info