fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

NAKA opäť zasahovala. Tentokrát priamo v budove Ministerstva vnútra!

NAKA. FOTO - TASR

Rozviazané ruky, ktoré má podľa premiéra NAKA pri zatýkaní tých, ktorí hrubo porušili zákon, má ďalšie pokračovanie. Elitní policajti včera zasahovali priamo v budove Ministerstva vnútra.

Po zásahu NAKA skončilo v putách odviedli viacero zamestnancov oddelenia tzv. Osobitnej matriky Ministerstva vnútra. Elitní policajti zasahovali v budove ministerstva včera predpoludní, informuje o tom portál topky.sk

Zásah ministerstvo komentovať nechce

V putách elitných policajtov mali skočiť zamestnanci Osobitnej matriky, ktorí sa špecializujú na udeľovanie Slovenského štátneho občianstva cudzím štátnym príslušníkom. Najnovšie informácie hovoria o tom, že obvinené sú štyri osoby a spolu celkovo zadržali deväť ľudí. Aké ďalšie trestné činy zadržaným pripisujú, sa Topkám zatiaľ zistiť nepodarilo a otázky v súvislosti so zásahom príslušníkov NAKA na oddelení Osobitnej matriky Ministerstva vnútra poslali príslušným orgánom. V súvislosti so zásahom Topky.sk oslovili aj hovorcu Ministerstva vnútra Petra Lazarova, ktorý sa však k zatýkaniu zamestnancov na ministerstve odmietol vyjadriť a odporučil ich na Národnú kriminálnu agentúru.

Fico vidí za zásahmi NAKA politickú objednávku. Ak je Gašpar vinný, Pellegrini mu želá trest

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info