fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Fico na exprezidenta: Keď má Kiska útočiť na stranu, je zdravý ako tatranský kamzík

Fotokoláž / Redakcia

Medzi opozičnými politikmi azda už nie je žiadny koho by si nevzal predseda Smeru-SD na paškál. Po premiérovi je jeho najčastejším a najväčším súperom exprezident Andrej Kiska.

V pondelok Kiska uviedol, že vedel, že bývalý policajný prezident Tibor Gašpar je dosadený exministrom vnútra Robertom Kaliňákom ako sluha. Prirodzene, Kaliňák bol silným mužom v Smere-SD, a tak slová Andreja Kisku nezostali o predsedu Smeru bez odozvy,“ informuje portál dnes24.sk

Fico vedel, čo polícia robí proti oponentom

Ako je o predsedovi Smeru-SD známe, za „svojich ľudí“ sa bije ako lev, a tak tomu bolo aj v tomto prípade. „Keď mal exprezident Andrej Kiska vysvetľovať svoje daňové a pozemkové podvody, bolelo ho pri srdiečku. Keď má útočiť na stranu Smer-SD, je zdravý ako tatranský kamzík,“ konštatovala strana Smer-SD po Kiskových slovách o tom, že vedel o tajných konšpiračných poradách Norberta B. a bývalom policajnom prezidentovi Tiborovi Gašpara. TASR o tom informoval tlačový odbor strany Roberta Fica.

Exprezident Kiska zároveň v pondelok povedal, že: „Mali v rukách celú políciu a prokuratúru, preto si trúfli aj na prezidenta.“ Polícia sa podľa Andreja Kisku zaoberala rýchlo a operatívne vecami, ktoré expremiér Robert Fico avizoval. Zakladateľ strany Za ľudí tiež tvrdí, že Fico vždy „presne vedel, čo polícia robí proti jeho politickým oponentom“ a zároveň sa pýta, kto dával polícii politické objednávky, uvádza v závere portál dnes24.sk.

Exprezident Kiska vraj o tajných poradách pod vedením Bödöra vedel.

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info