fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Zdá sa, že Kollár povedal o svojej nehode pravdu, aj keď vyznela dosť absurdne

Boris Kollár / Zdroj: SITA

Predseda parlamentu vo videu z nemocnice vysvetlil, ako to bolo s jeho haváriou. Zdá sa, že zvolil radšej nepríjemnú pravdu, ktorá môže na mnohých pôsobiť absurdne. Život ale často píše tie najabsurdnejšie príbehy.

Netrvalo dlho a po autonehode Borisa Kollára, pri ktorej utrpel vážne, život ohrozujúce zranenia, sa zniesla na jeho hlavu veľká vlna kritiky. Bez overených faktov sa v bulvárnych médiách a po Internete začali šíriť zaručené informácie o tom, kto sedel spolu s predsedom parlamentu v aute a čo tam robil.

Sám Kollár sa k havárii vyjadriť nemohol, jeho zdravotný stav to nedovoľoval. V médiách sa síce objavilo, aké zranenia utrpel, zdá sa ale, že väčšina si vážnosť jeho situácie úplne neuvedomovala. Kollárov stav bol viac ako kritický – zlomený druhý krčný stavec je diagnóza, ktorá často končí tragicky.

Na vysvetlenie aktéra nehody nikto nečakal a kritika sa v množstve prípadov zmenila na otvorenú nenávisť. Sociálne siete boli plné „hejtov“, zgustli si na ňom všetci, ktorým leží v žalúdku aj kvôli úplne iným veciam. Hoci stále nebolo známe, prečo dotyčná žena v aute sedela, automaticky bola označená za ďalšiu Kollárovu milenku.

„Ak sa chce Kollár vyvážať s kým chce, nech si vezme vlastné auto!“ tvrdí bývalý policajt

Jeho ľúbostný život je skutočne pestrý – toto je jedna z vecí, ktorú vie o Kollárovi nepochybne celé Slovensko. Nakoniec, vie sa to aj vďaka jeho otvorenosti, keďže nemá problém hovoriť o svojom súkromí, aj keď jeho vzťahy nie sú z pohľadu väčšiny úplne štandardné. Doteraz nemal nikdy problém priznať sa aj k chybám, ktoré v živote urobil, aj sa za tie chyby ľuďom ospravedlniť.

Keď sa teda pred pár dňami predseda parlamentu prostredníctvom videa z nemocnice „ozval“, nezdalo sa, že by klamal. Mal dostatok času vymyslieť si niečo, čo by znelo možno lepšie, vierohodnejšie ako zvezenie kamarátky do lekárne. Malo by to asi len jednu chybu – nebola by to pravda. Vyzerá to tak, že Kollár, ako už veľakrát v minulosti, aj teraz vsadil radšej na pravdu, akokoľvek trápne či naivne pôsobí na prvý pohľad, ako by mal vymýšľať sofistikované dôvody, ktoré by asi pôsobili lepšie. A že sa nám ten dôvod zdá absurdný? Život niekedy píše tie najabsurdnejšie príbehy, aké si vieme predstaviť. To ale neznamená, že nie sú pravdivé.

Prehovorila Kollárova spolujazdkyňa. Dôvod kam sexica išla na vládnej limuzíne vás šokuje

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info