HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Polícia pátra po exmilenke Karlosa Vémolu. Ukradla peňaženku!

Zděňka Černá alias Lulu / Instagram (@lulublonde_official)

Drahé autá, trblietavé šperky a život plný luxusu. To je dojem, ktorý sa snaží vo svojich fanúšikoch vzbudiť chvíľková milenka Karlosa Vémolu Zdeňka Černá. Teraz sa však zdá, že išlo len o ilúziu. Silikónmi vyzbrojená blondína sa totiž dostala do hľadáčika Polície Českej republiky, informuje portál Expres.

Zdeňka „Lulu“ Černá má zálusk nielen pre zadaných mužov, ale zdá sa, že aj pre cudzie peňaženky. To aspoň vyplýva z informácií Blesku, podľa ktorých mala bývalá milenka českého MMA zápasníka vlani v lete v obchodnom centre v Kladne odcudziť nepozornému zákazníkovi jeho peňaženku. Na záberoch, ktoré polícia krátko po krádeži zverejnila, mala Černú spoznať jej matka.

https://www.instagram.com/p/CE4uXemohdP/

Zatiaľ čo sa ona na políciu dostavila, jej dcéru sa strážcom zákona odvtedy dostihnúť nepodarilo. Černá žije trvalo v Nemecku, odkiaľ dráždi životom plným luxusu. Aj preto sa silikónová blondína, ktorá sa preslávila pomerom s Vémolom, dostala do databázy hľadaných osôb.

Neverný Vémola vďaka Krausovi vyznal city Lele: Pobozkal ju priamo pred kamerami!

Sama Černá alias Lulu sa síce Blesku snažila tvrdiť, že o kauze počuje prvýkrát, priznala však, že sa jej cudzia peňaženka do ruky dostala. Podľa svojich slov ju ale odovzdala ochranke obchodného centra.

Snáď to teraz príde vysvetliť aj policajtom, ktorí by s ňou veľmi radi hodili reč. Vémola si môže medzitým gratulovať, že sa aj jemu nestratila peňaženka, keď s Lulu vystrájal vo svojom dome, kde už v tom čase žil s tehotnou Lelou Ceterovou.

Do španielskej Marbelly neodletela iba Belohorcová! Táto kráska tiež zatiaľ nemá spiatočnú letenku

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info